KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15506174
nr 1550 6174
L Sörensen, Signerad, landskap med bäck. Olja på duk, 86x123 cm, yttermått inklusive ram: 117x154 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:47:36
400 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr